Milenyum Forum
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Fıkralardan Seçmeler

Fıkralardan Seçmeler Empty Fıkralardan Seçmeler

Mesaj  paTRon Cuma Ağus. 08, 2008 6:52 pm

Yatılı bir özel okulda, öğrencileri ancak para cezasıyla
yola getirebileceğini düşünen müdür açıklama yapmış:
-"Eğer erkek öğrenciler, kız yurdunda yakalanırlarsa,
birinci seferde 100 milyon, ikinci seferde 300 milyon,
bundan sonrakilerde de, her seferinde bir öncekinin iki katı
ceza ödeyecekler."
Arka sıralardan bir çocuk atlamış:
-"Hocam! Peki sezonluk biletler ne kadar?"

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel ve arkadaslari cay bahcesinde oturuyorlar. Tesadufen orda iki amerikali Turist cay iciyolarmis. Arkadaslari
Temel'e
'Lan Temel hani sen iyi ingilizce bilurdun, ispat et bakayim. Cagir onlari gelusnler
bureya, saa bi
meyva suyu ismarlayacaguk' Temel bildigi bir kac kelimeyle, 'Hey, come
here' der. Ve Turistler
gelir. Arkadaslari 'Tamam temel inandik senin ingilizce bildigine,
soylede yerlerine gidip
otursunlar' Temel kafayi kasir, bisii soyleyecek gibi olur, icinden
cikamaz, kalkar Turistlerin
oturdugu masaya gider ve 'Hey, come here!'

-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Evin hanımı hizmetçiye yakınır:
-"Dün beyin gömleğinde ruj izi vardı... Sanırım
sekreteriyle bir şeyler karıştırıyor..."
Hizmetçinin gözleri dolar, ve kendini tutamaz:
-"Yalan söylüyorsun yalan! Yapmaz o öyle şey, beni
kıskandırmak için yapıyorsun!"
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Temel & tursun karanlık bir tepe üstünde birşey görmüşler. temel bence bu bir keçi demiş.Dursun ise bence bu olsa olsa kartaldır demiş.Keçiydi kartaldı bir tartışmaya girmişler.Sonra o tepeye çıkarak havyanı görmeye gitmişler.Tam yaklaşırken o hayvan uçarak kaybolmuş. bunun üzerine Dursun:

-Ula temel ben sana demedimmi kartal diye.Temel şaşkın bir ifadeyle:

-Ula ömrümde ilk defa uçan bir keçi gördum demiş.

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

12 yaşındaki çocuk bir kadına tecavüz etmekten tutuklanır ve hakim karşısına çıkar.Çocuğun kadın avukatı mahkeme salonunda çocuğun pipisini çıkararak sallamaya başlar ve hakime derki:
-sayın hakim şuna bakarmısınız bu çocuk nasıl bir kadına tecavüz edebilir.
Bu sırada çocuk kadın avukatın kulağına eğilerek fısıldar:
-avukat hanım biraz daha sallarsanız korkarım davayı kaybedeceğiz.
-------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir tımarhanede deliler ayaklanır ve binanın orta bahçesini işgal ederler. Hiçbiride dağılmaz. Bunun üzerine doktorlar toplanarak yönetmeliği açarlar ve aynısını uygulamaya karar verirler.

Yönetmeliye göre bir doktoru çırılçıplak soyar delilerin içine atarlar. Doktor içeri girince * BOMBAAA * diye bağırır. Bunu gören deliler doktoru tuttukları gibi camdan dışarı atarlar.

Bunun üzerine doktorlar tekrar toplanır ve konuşurlar. Bu işte bir yanlışlık vardır. Delilerin hepsinin dağılması gerekmektedir. Yeniden denerler. Bir doktoru daha soyup içeri atarlar ve oda * BOMBAAA * diye bağırır.

Deliler onu da tuttukları gibi camdan dışarı atarlar. Başhekim en sonunda bir de ben deniyeyim der ve soyunup delilerin arasına girer ve * BOMBAAA * diye bağırır.

Bunun üzerine bütün deliler kaçışır ve binayı ve orta bahçeyi terk ederler. Doktorlar merak eder ve biraz akıllı olanlarından toplayarak bu durumu sorarlar. Niçin siz ilk iki doktor girdiğinde binayı boşaltmadınız da son başhekim girdiğinde boşaltınız? der.

Delilerde "İlk giren iki bombanın fitili uzundu ama son giren bombanın fitili kısaydı zamanımız yoktu içerde patlamasın diye böyle yaptık" derler.

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Çocuğun biri sürekli tırnaklarını yiyormuş.Annesi çok tırnak yersen karnın şişer demiş ama nafile çocuk yemeye devam etmiş.Bundan bıkan annesi çocuğun eline lastik eldiven takmış.Birgün eve misafirler gelince çocuk hamile bi kadın görmüş.Kadının yanına gelerek ben senin karnının neden şiştiğini biliyorum demiş.Kadın utanarak neden diye sorunca çocuk LASTİKSİZ YEDİN DİİİMİİİ.

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Dikkat
Egitmen doktor senenin ilk gunu tip fakultesi ogrencilerini etrafina toplamis bir kadavranin basinda derse baslamis.
Bakin arkadaslar, tum doktorluk hayatinizda dikkat etmeniz gereken iki nokta vardir.
1. Kesinlikle ve kesinlikle igrenmeyeceksiniz... der ve parmagini kadavranin k*cina soktuktan sonra parmagi agzina sokar ve
ogrencilere donup hadi bakalim aynisini yapin sirayla der. Ogrenciler sirayla ayni hareketi tekrarlarlar bitince.... doktor konusmasina
devam eder.
2. onemli nokta ise DIKKAT"dir.. Ben biraz once kadavranin k*cina isaret parmagimi, agzima orta parmagimi sokmustum .....

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Bir gun bir anneyle oglu

otobuste gidiyorlarmıs.cocuk duraklarda her gordugu seyi isterim diye
tutturuyormus.sonra
onlerine 2 kıro oturmus anne de en sonunda ogluna

- eger
bi daha istersen ondeki
abiler seni dover demis adamlara da doversiniz dimi abisi demis
adamlar da

- dovmek
ne kelime anasını bile belleriz...

--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mayo
Vucudu oldukca guzel genc bayan tatilinin hemen her gununu kaldigi otelin terasinda gunes banyosu yaparak gecirmistir. Ilk gunu mayosu ile guneslenmis, ama sonra ki gunler bakmiski otelin en ust katinda onu kimse goremiyor, mayosuz sere serpe guneslenmeye baslamis.
Gene boyle yuzustu guneslenirken merdivenlerden birisinin ciktigini duyarak havlusu ile poposunu ortmus. Merdivenleri bir solukta cikan otelin mudur yardimcisi nefes nefese
"Pardon" der, "Hilton oteli guneslenmeniz konusunda birsey diyemez, ama dunku gibi mayonuzla guneslenirseniz cok iyi olacak"
"Ne farkeder" diye sorar genc kadin sakin sakin
"Beni burada kimse goremez, ayrica bu havlu ilede ortunuyorum bakin"
"Tam olarak degil" der mudur yardimcisi utanarak
"Tavani cam restoranin uzerinde gunesleniyorsunuz"

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Mit eleman alımımı için

gazeteye ilan verir ertesi gün üç eleman gelir biri bizim temel 1. sine sorarlar ülkeni

seviyor musun diye cevap evet. ülken için ölür müsün cevap yine evet, ülken

için birini öldürür müsün derler cevap yine evet yetkili

- "o zaman al şu

silahı yan odada karın var git öldür"
adam odaya girer beş dakka sonra

çıkar yapamadım der ve gönderilir.

ikincisinin akıbeti de aynı dır
sıra
temele gelmiştir sorarlar

- "ülkeni seviyormusun?"

-
"evet"

-
"ülken için ölür müsün?"

- "evet"

- "ülken
için birini
öldürür müsün?"

- "evet der temel"

yetkilide
çıkarır silahı
verir temele

- "git yan odada fadime var öldür"

temel alır silahı girer
odaya pat pat pat silah sesi ardından da cam
kırılma sesi sonra çıkar gelir

yetkili sorar ne oldu diye temel cevap
verir

- "verdiğiniz silah kurusıkı
çıktı bende camdan aşağı
attım karıyı..."

----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Lütfen sonuna kadar okuyun....

Bir gün 75 yaşında bir

ihtiyar sperm testi yaptırmak için doktora gider.

Doktor adama bir kavanoz verir
ve
:

-Bunu doldurup yarın bana getirin, der. Ertesi gün ihtiyar kavanozu

getirip
doktora verir. Doktor kavanoza bakar ve boş olduğunu görür ve

sebebini sorar.
İhtiyar anlatmaya başlar :

-Doktor bey, dün gece sağ
elimle denedim olmadi, sol
elimle denedim gene

olmadı. Karımı